Meist

Meeg OÜ sündis kuus aastat tagasi kahe noore mehe mõttest luua oma ettevõte. Varasem kogemus ehitusvaldkonnas ja terrassimaterjalide tootmises andis kätte suuna, mis vallas Eesti ettevõtlust edendada. Pisikesest ehitusettevõttest on aastate  jooksul kasvanud usaldusväärne koostööpartner mitmetele suurfirmadele. Pidevalt arenevas ehitusvaldkonnas areneb ka meie ettevõte, et pakkuda oma klientidele parimat teenust. Meeldiv on tõdeda, et meie koostööpartnerid pöörduvad ikka ja jälle meie juurde tagasi.

Meie peamisteks tegevusaladeks on: 

1) Terrasside täislahendused, mis hõlmavad kõike terrassidega seonduvat, alates materjalide valikust ja tarnest, lõpetades paigalduse ja hooldusega.

2) Erinevate puitkonstruktsioonide ehitamine, kergkarkasside, varjestatud seinade ja piirete ehitus, õhksoojuspumba välisosa katted, lillekastid ja palju muud.

3) Tuulutatavad fassaadid (puitfassaadid, erinevad fassaadiplaadid). Pakume ka ventileeritavate välisseinade terviklahendust.

4) Fassaadilaudade värvimine Ceetec A250 värvimisliiniga

Suurprojektide tarbeks toome maale ka erinevaid komposiitmaterjale ja väärispuitu. Lisaks komposiidile paigaldame terrassidele ja rõdudele klassikalist puitu ja termopuitu. Kõik puitlahendused saab vajadusel töödelda Bs1d0 tuleainega.

Pakume teenust peamiselt Tallinnas ja Harjumaal, vajadusel ka mujal. Kvaliteedi tagamiseks omame me kogenud meistrimehi, tunnustatud koostööpartnereid ja kaasaegseid töövahendeid.

Meie suurimad kliendid ja koostööpartnerid on Nordecon AS, Ramm Ehituse OÜ, Astlanda Ehitus, Mapri Ehitus, Merko Ehitus, YIT Eesti, Vanalinna Ehitus, Eventus Ehitus, Metro Capital, Onewood.

Meie meeskond

Egon Eiche

Egon Eiche

Tegevjuht

Marko Mesipuu

Marko Mesipuu

Projektijuht

Indrek Paas

Indrek Paas

eelarvestaja
+372 59110140; e-post: indrek@meeg.ee  

Meeg OÜ, Angerja tee 38, Hüüru küla, Saue vald